Tytuł


Pora umarłych poetów

Rodzaje biletów


45.00 PLN

Wybierz termin


Teatr na Plaży w Sopocie zaprasza na prapremierę spektaklu muzycznego "Pora umarłych poetów" w reżyserii Joanny Satanowskiej, w sobotę 30 listopada 2019. Będzie to nowa produkcja, wyprodukowana na deskach sopockiej sceny, która na stałe trafi do jego repertuaru. Jednocześnie do sprzedaży trafią też bilety na kolejne, karnawałowe grania.

"Pora umarłych poetów" to spektakl muzyczny z piosenkami Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego, który łączy formułę koncertu, spektaklu i widowiska multimedialnego. Odbędzie się na dwóch przestrzeniach - multimedialnej, gdzie w postacie Osieckiej, Przybory i Młynarskie wcielą się Agata Wątróbska, Janusz Chabior oraz Piotr Zubek i realnej, gdzie na scenie Ksenia Tchórzko, Adam Hadi i Dominik Rybiałek w towarzystwie zespołu zinterpretują piosenki mistrzów. 

"Pora umarłych poetów" to spotkanie w zaświatach trójki najwybitniejszych poetów polskiej piosenki, którzy towarzyszyć będą widzom przez cały spektakl, komentując współczesną rzeczywistość jednocześnie przywołując wspomnienia swojego życia.

Reżyseria i scenariusz: Joanna Satanowska.
Kierownictwo muzyczne: Maciej Zakrzewski
Autor wierszy: Grzegorz Uzdański
Scenografia, kostiumy: Zuzanna Markiewicz
Autor zdjęć filmowych: Przemysław Jękosz

Występują:
Janusz Chabior, Agata Wątróbska, Piotr Zubek, Ksenia Tchórzko, Adam Hadi, Dominik Rybiałek oraz zespół muzyczny w składzie Mikołaj Basiukiewicz - instr. klawiszowe, Łukasz Łapiński - perkusja .

Produkcja:
Teatr na Plaży w Sopocie

Polecamy:


Sopocki Teatr Tańca zaprasza na swoją najnowszą premierę „tab’ Nowy początek” w reżyserii…