Tytuł


TOP of the TOP Sopot Festival - dzień 3

TOP of the TOP Sopot Festival - dzień 3

Ostatni dzień imprezy to ukłon w stronę historii sopockich festiwali. Wraz z orkiestrą pod batutą Daniela Nosewicza przypomnimy artystów, którzy debiutowali na scenie Opery Leśnej, zdobywali na niej nagrody, i których występy pozostały w pamięci widzów. W koncercie „THE BEST OF SOPOT” zabrzmią także ponadczasowe utwory największych światowych gwiazd, które gościły w Sopocie - Whitney Houston czy Eltona Johna.  Wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Kasia Wilk, Vox, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Feel, Natalia Szroeder, Kasia Cerekwicka, Sławek Uniatowski , Ola Gintrowska i Michał Kwiatkowski. 

W czwartkowy wieczór nie zabraknie występów zagranicznych gości specjalnych. Dla sopockiej publiczności zagrają: amerykańska formacja Welshly Arms, znana przede wszystkim z megahitu „Legendary” i  Aloe Blacc – artysta z kręgu R&B – autor takich przebojów, jak "I Need A Dollar" czy "Wake Me Up" - utwór, który  odtworzyło na youtube ponad 1,6 mld osób.

Czwartek w Operze Leśnej to również dwa wielkie jubileusze: 40-lecie zespołu BAJM , podczas którego usłyszymy największe przeboje zespołu, m.in.: „Biała Armia”, „Nie ma wody na pustyni”  i „O Tobie” oraz jubileusz zespołu BIG CYC – „30 lat z wariatami”. Krzysztof Skiba wraz z zespołem zaprosili do Opery wyjątkowych gości  - na scenie pojawią się m.in.: De Mono, Grzegorz Skawiński, Kobranocka, Dr Misio, Nocny kochanek  i Poparzeni kawą trzy – których zobaczymy w zupełnie nowych odsłonach.

Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.


Polecamy:


Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis zaprasza na swój najnowszy spektakl pt. ” Calineczka”.

A very special evening with Chris Botti

Il pomo d'oro to jeden z najciekawszych na rynku muzycznym zespołów barokowych.